Dabar, kai vasaros sezonas yra pačiame įkarštyje tiesiogine to žodžio prasme, vis dažniau pradedame važinėtis į savo sodus, kaimus ir sodybas. Juk nėra nieko geriau, kaip savaitgaliais, per didžiuosius karščius pasprukti nuo miesto šurmulio ir įkaitusio asfalto, ir pasimėgauti gamtos ramybe, pasivaikščioti basomis po žole ir pasimaudyti ežere. Tiesa, jei turite kokį nors kaimą, ar sodą – tikriausiai reikia jį ir nepriekaištingai įrengti. Na bent jau susistatyti visus reikalingiausius baldus. O kaip žinia, čia geriausiai tiks lauko pinti baldai.

Pinti baldai yra vieni gražiausių iš visų lauko baldų, tačiau tai tik vienas jų privalumų. O jų pintiems baldams, patikėkite, tikrai netrūksta. Jeigu šiuo metu kaip tik ketinate įsigyti naujus lauko baldus – siūlome Jums rinktis būtent pintus lauko baldus. Beje, jie gali puikiai tikti ir pinti-lauko-baldaiJūsų nuosavo namo terasoje, verandoje ir netgi balkone, jei tik jame yra kur pasistatyti, pavyzdžiui, pintus fotelius. Na, o jei šiuo metu abejojate ir nemanote, kad pinti baldai gali kuo puikiausiai Jums tikti, norime pakeisti Jūsų nuomonę kartu su šiais patvirtintais faktais:

Įsigydami pintus baldus, Jūs nesunkiai atnaujinsite savo terasą, ar balkoną. Nesvarbu, ar norite tik kokio nors vieno baldo, ar viso rinkinio (stalo su kėdėmis ar foteliais), niekada neprašausite, jei tai bus pinti lauko baldai. Verta žinoti tai, jog pinti baldai, visų pirma, yra labai lengvučiai. Todėl juos dažnai galima naudoti, kaip papildomas kėdes netikėtai užklupusiems svečiams. Kadangi juos yra nesunku panešti, tai ir ištraukti iš kokio sandėliuko galima be jokių problemų. Pinti lauko baldai yra universalūs. Nepaisant to, kad jie yra labai lengvi, jiems toli gražu tikrai netrūksta patvarumo. Jį šiems baldams suteikia tvirta baldų supynimo technologija. Unikalūs raštai taip pat ir prideda grožio. Specialūs baldai puikiai tinka visiems svečiams, įskaitant ir vaikus. Ant šių baldų yra rekomenduojama pridėti specialias pagalvėles sėdėjimui. Tai suteikia kėdėms daugiau svorio, kad jos nevirstų, o taip pat ir suteikia daugiau komforto sėdint.

Pinti baldai yra ilgaamžiai. Paprastai jie yra gaminam iš ratano, tvirto vynmedžio, kuris auga atogrąžų miškuose ir yra žinomas dėl savo stiprumo. Tačiau Jūs galite rasti ir pintų baldų rinkinius, pagamintus iš bambuko, nendrių. Mes rekomenduojame rinktis pintus baldus su aliuminio rėmais, priešingu atveju kai kurie baldai gali ilgainiui susidėvėti dėl netinkamo klimato, leidaus ir t.t. Juk šie baldai yra gaminami iš natūralių medžiagų. Taip Jūs pridėsite dar daugiau ilgaamžiškumo savo pintiems baldams. Ir būtinai rinkitės pintus baldus su aliuminio rėmais, jei gyvenate drėgno klimato zonoje.

Iš esmės pinti lauko baldai yra klasikinio dizaino ir tinka prie bet kokio stiliaus. Geriausia yra tai, jog šiuos baldus galima pasirinkti iš įvairių spalvų. Daugumai žmonių pinti lauko baldai pirmiausiai asocijuojasi su balta psalva, tačiau rinktis galima tikrai plačiau: juoda, kreminė, ruda, alyvuogių spalva ir kitos. Šiaip pinti baldai atrodo klasiškai, o jei norite pridėti jiems šiek tiek savito žaismingumo – galite pasirinkti kokias nors įdomesnes pagalvėles, pavyzdžiui, dryžuotas, arba kokios nors vienos itin ryškios spalvos. Puikiai tinka ryškiai oranžinė, arba ryškaii salotinė spalva. Tačiau prieš tai apsižiūrėkite ir kokios spalvos ir stilistika apskritai vyrauja Jūsų namuose ir tada pirkite lauko baldus ir kitusaksesuarus jiems. Kilus neiaškumams – konsultuokitės su dizaineriais.