nauji butaiJūs norite gyventi naujame bute ir vis dažniau susimąstote kokiame rajone jis turi būti? Koks jis turi būti? Žinoma, tai yra pakankamai sudėtingi klausimai, kurie reikalauja atsakingo santykio. Reikia įvertinti visus naujos statybos butų Kaune privalumus.

 

Visų pirma nauji butai Kaune žengia koja kojon su laiku. Butai gali pasigirti patogiu išplanavimu. Antra, tai kad statant naujus namus yra naudojamos šiuolaikiškos technologijos ir kokybiškos medžiagos. Kadangi yra gerai apgalvota visa inžinerinė sistema, todėl yra gerai įrengta kanalizacija, elektros tinklai ir vandentiekis, kuriuo yra tiekiamas švariausias vanduo iš rekonstruotos Eigulių vandenvietės.

Naujos statybos butai Kaune gali pasigirti puikia triukšmo ir šilumos izoliacija, kadangi apšiltinant namo sienas buvo naudojamas 25 cm storio vatos sluoksnis, o tai yra labai retai daroma net statant individualius namus. Gero apšildymo dėka jūs turėsite galimybę sutaupyti net 60 procentų savo šildymo išlaidų, maži šildymo mokesčiai jūs tikrai nustebins. Langai yra sumontuoti laikanti vokiškų tradicijų. Tai yra vienas iš didžiausių privalumų, kuriais gali didžiuotis nauji butai Kaune. Taip pat labai svarbus privalumas, kuri yra aktualus visiems, tai yra gera infrastruktūra, kurios tiesiog neįmanoma nepaminėti. Juk jūs galėsite viešuoju transportu susisiekti su miesto centru arba senamiesčiu. Kelionė iki Kauno centro automobiliu jums užtruks tik kelias minutes. Arti jūsų namų yra prekybos centras ir turgus, laisvalaikio centrai, ligoninė, šeimos klinika. O kad jūsų vaikai galėtu įgyti išsilaviną šalia yra darželiai ir mokyklos. Viskas bus arti jūsų namų.

Nauji butai Kaune jums suteiks galimybę gyventi saugiame ir puikiu kraštovaizdžiu pasižyminčiame Kauno rajone, kur per savo buto langą jūs galėsite pamatyti tekantį Nemuną ir nepakartojamą Veršvos kraštovaizdį. Be to, naujos statybos butai Kaune yra švariausiame miesto rajone, o tai šiais laikais yra nenuginčijamas privalumas, kuriuo džiaugsitės jūs ir jūsų šeima. Gražūs, šiuolaikiški namai ir puikus vaizdas per langus, kuriuo jūs galėsite grožėtis kiekvieną dieną tai yra tie privalumai, kurie jūs tikrai sužavės.