apsiltinimas-ekovataTokia šiltinimo medžiaga  kaip  ekovata gali padėti kompleksiškai apšildyti namus, vilas, gyvenamas ir negyvenamas patalpas. Pilnas šios paslaugos  ciklas eina nuo pristatymo iki  tada, kai jau yra priduodamas objektas. Tai yra  suomiška  technologija.  Ekovata  tai  puri, lengva  izoliuojanti medžiaga, kurios  sudėtyje yra 81 procentas celiuliozės, medienos pluoštas, kita dalis yra priedai.  Naudojamos  medžiagos  neskleidžia toksinų, kadangi  tai yra visiškai saugi  ir nekenksminga  medžiaga. Ekovata  tai yra  ekologiška izoliuojanti medžiaga. Kas tai yra ekovata? Ekovata  tai yra  medžiaga, kuri yra  gaminama  naudojant medienos atliekas, taip pat sudėtyje  yra medžiagos, kurios  sumažina jos degumą, kurios  neleidžia  daugintis  vabzdžiams, graužikams ir pelėsiams.  Apšiltinimas  ekovata  tai yra  vienas iš ekologiškiausių būdų kaip galima  apšildyti savo namus. Jos  sudėtyje nėra  jokių nuodingų medžiagų. Tačiau bet kokiu  atveju, graužikai ir vabzdžiai šioje  medžiagoje  nesiveisia, kadangi jos  sudėtyje yra boro.  Šis  junginys žmogaus organizmui nesukels jokios žalos.  Ši medžiaga naudojama šiltinimui gali  būti  įvairaus tankumo, taip pat gali  turėti įvairų šilumos pralaidumo koeficientą. Atitinkamai tai sako, kad  ši medžiaga  gali pasigirti puikiomis šiltinimo savybėmis. Ir iš tiesų  atsiliepimai yra tokie, kad apšiltinimas ekovata suteikia labai greitą ir  pastebimai  efektyvų rezultatą.  Taigi apšildytoje  patalpoje  labai greitai tampa šilčiau.

Ekovata  taip pat blogai dega, kadangi degant borui  susidaro vanduo, kuris kaip jūs  suprantate neleidžia ekovatai degti.  Taigi įvyksta taip, kad  ekovata pati savaime  gesina.  Ši masė  yra padengiama kaip ir bet kuris kitas glaistas, vėliau jis  yra užlyginamas.  Kitas medžiagos montavimo būdas turi kelis trūkumus, jis yra  mažiau efektyvus, kadangi yra  didesnis tankumas. Kokius  privalumus  turi tokia medžiaga kaip ekovata. Pirma, ši medžiaga yra  ekologiška. Apšiltinimas ekovata gerai praleidžia orą, sienos kvėpuoja.  Ekovata kainuoja sąlyginai mažai. Ši medžiaga yra  biologiškai atspari, kadangi ji nepūva, nepasidengia pelėsiais, joje nesiveisia graužikai ir vabzdžiai. Tokia statybinė medžiaga yra paprastai naudojama, pavyksta išgauti besiūlius  sluoksnius.  Ekovata yra  gera medžiaga, kuri nesudrėksta, jei ji ir  sudrėks, sugebės  greitai  atsistatyti, kai tik bus šilčiau. Tačiau  iš tiesų bet kuri nepūvanti medžiaga kažkada  gali  išdžiūti.  Kita vertus būnant  drėgnos būklės tai jau nėra šiltinimo medžiaga.  Iš tiesų kiekvienai medžiagai yra  būtina tinkama  apsauga.

Apšiltinimas  ekovata  gali būti  atliekamas rankomis,  drėgnų-klijų būdu ant vertikalių paviršių ir į tarpus  yra  įpučiama ši ekologiška  medžiaga.  Tam, kad  būtų pilnai išvengta ekovatos  nusėdimo, kad neatsirastu  šalčio tiltas sienas yra rekomenduojama  apšildyti  būtent paskutiniuoju būdu. Neišvengiamai  ekovatos  nusėdimas gali prasidėti jau po kelių metų, tai yra traukos dėsnis.  Apšiltinimas  ekovata  suteikia galimybę padaryti vientisą  sluoksnį, be jokių tarpų. Taigi  yra  užpildomi visi tarpai, ertmės ir nelygumai. Tokiu  būdu  yra užtikrinamas maksimalus  efektas.  Ekovata  dėl savo tankumo ir pluošto  struktūros  efektyviai užtikrina  garso izoliaciją palyginus  su  įprasto pluošto šiltinimo medžiagomis.  Pagrindinis  ekovatos privalumas yra tas, kad ji natūraliu  būdu  sugeria ir  atiduoda  drėgmę. Tokios savybės  padeda namuose  sukurti  palankų mikroklimatą.  Kai patalpoje išauga drėgmės lygis ekovata surenka  dalį vandens garų celiuliozės kapiliaruose, kai  drėgmės  trūksta ji išgaruoja ir padeda  išlaikyti  drėgmę patalpoje. Tai žmogui  suteikia daugiau patogumo.  Naudojant  ekovatą  galima apšildyti gyvenamus namus, o ir apskritai bet kuriuos namus ir patalpas, kurios reikalauja apšildymo arba garso izoliacijos. Pasirenkant šią medžiagą neįmanoma  apsirinkti.