Dviratis tai yra geriausia du ratus turinti transporto priemonė, kuri pradeda judėti, kai ją veikia žmogaus jėga. Dviračio detales galima išvardyti per pakankamai trumpą laiką, kadangi jų nėra labai daug, tai yra rėmas, ratai, pedalai, važiuoklė ir vairas. Kadangi dviratis turi pakankamai mažai mechanizmų tai reiškia, kad toks transportas turi labai didelį privalumą. Atitink

dviratisamai yra kur kas mažesnė tikimybė, kad suges jūsų du ratus turintis transportas. Tačiau tai dar tikrai nėra viskas kodėl tai yra geriausias transportas. Tai, kad jūsų dviratis suges tikimybė yra labai maža, o tiksliau galbūt tai yra nulis. Na nebent tik jūs gautumėte smūgį, kurio pasakoje sulūžtu jūsų dviračio rėmas, tokiu atveju jam tikrai būtų reikalingas remontas. Na žinoma tai gali nutikti su bet kokiu transportu. Štai kodėl tai yra geriausia ir praktiškiausia transporto priemonė. Be to, jei jūs esate vienas iš tų, kuris nenori nuolat atsukinėti varžtų, tokiu atveju tai taps jūsų geriausiu pasirinkimu. Daugeliui iš mūsų patinka vakare važiuoti dviračiu ir šį jausmą žino tiek mažas, tiek ir didelis. Dviratis daugiau funkcionuoja, nei priverčia skirti daug laiko remontui. Jums nereikės kiekvieną savaitę tikrinti kokia yra jūsų dviračio padangų būklė, tačiau kartais reikėtų daryti dviračio techninę apžiūrą, kad kiekvieną metų laiką jūs sutiktumėte su tinkamos techninės būklės dviračiu. Ši transporto priemonė suteikia tikrą laimę, kai yra girdimas važiuojančių padangų garsas, kai jūs važiuojate naktį. Nėra jokių nereikalingų garsų ir kitų nemalonumų.

Tačiau tikrai ne visus dviračius galima suremontuoti tik turint įprastus įrankius. Tačiau šie dviračiai yra pakankamai brangūs. Tačiau tikrai neverta pergyventi, kadangi yra pakankamai daug būdų kaip gali būti suremontuotas dviratis. Taigi klausimas kuo gi dviratis yra geresnis? Vienas iš svarbiausių faktorių yra veiksmų laisvė. Jei jūs norite jūs galite važiuoti į kairę, jei norėsite galėsite pasukti į dešinę, o galbūt jūs norite važiuoti ramiai? Jūs taip pat tai galite padaryti. Tačiau nereikėtų laisvės priimti tiesiogiai ir pradėti pažeidinėti eismo taisykles. Tai tikrai nėra etiška, kadangi tokiu būdu jūs kitiems eismo dalyviams sukeliate nepatogumą. Važiuoti dviračiu reikia protingai, reikia žinoti kada važiuoti, o kada nereikia važiuoti. Taip pat daugelyje atvejų važiuodami dviračiu jūs galėsite važiuoti ten kur negali važiuoti automobilis, tačiau jokiu būdu nereikia sukurti avarinių situacijų sau ir kitiems eismo dalyviams. O kai kelyje yra pakankamai dideli kamščiai ir jūs norite iš jų ištrūkti tokiu atveju dviratis visas kliūtis įveiks pakankamai lengvai ir jūs galėsite toliau greitai važiuoti. Jei jūs manote, kad tai yra visi dviračio privalumai jūs labai klystate, kadangi juos galima ir toliau vardyti.

Tai kaip bus parkuojamas ir saugomas dviratis tai yra pakankamai paprastas klausimas. Jei jūs turite dviejų kambarių arba didesnį butą tokiu atveju jums nereikės susimąstyti apie tai kur saugoti dviratį. Jei jūs turite privatų namą, tokiu atveju tai visiškai nebus jokia problema, o jūsų žmona nemėgins jūsų ir jūsų dviračio iškeldinti iš jūsų buto. O jei ne, tokiu atveju nupirkite ir jai dviratį ir ji tikrai supras kodėl tai yra geriausia transporto priemonė. Taip pat dviratis gali būti saugomas ir sandėliuke, kadangi juos turi praktiškai kiekvienas namas, tiesiog reikia išnaudoti šią galimybę. Taigi yra tikrai ne viena priežastis kodėl yra naudinga turėti dviratį.