dviračių parduotuvėŠimtai, tūkstančiai žmonių ilgai darbuojasi tam, kad jūs galėtumėte įsigyti tokį dviratį, kuris atitiks jūsų reikalavimus. Internetinė dviračių parduotuvė  siūlo platų dviračių asortimentą. Mūsų įmonės šūkis ,,Pas mus galės sau rasti dviratį kiekvienas. Jūs galėsite pasirinkti iš įvairių dviračių: kalnų, sportinių, vaikiškų ir daug kitų.

Mūsų siūlomi dviračiai pasižymi kokybe ir patikimumu, tai pagrindinės savybės, kuriomis turi pasižymėti dviračiai. Sportiniai dviračiai skirti važiavimui greitkeliu, jais važiuojant negalima vežti sunkių krovinių. Kalnų dviračiai skirti turizmui ir važinėjimui kalnuotomis vietovėmis, tačiau su tokio tipo dviračiu galima važinėti ir lygiais keliais. Kalnų dviračiai turi tvirtą rėmą, tiesų arba šiek tiek pakeltą vairą, ratus su 26 colių padangomis, turi amortizatoriaus šakutes, kurios padeda nejausti kelio nelygumų. Turistiniai dviračiai yra patikimi, kokybiški, patogūs ir efektyvūs, šie dviračiai yra lengvesni nei kalnų ir hibridiniai dviračiai. Šie dviračiai gali išlaikyti didelį greitį važiuojant net esant dideliam svoriui. Šie dviračiai paprastai yra vadinami ekspediciniais, jie yra labai populiarūs užsienyje.

Kodėl jums verta pasirinkti mūsų dviračių parduotuvę:

  • Mes jums suteikiame galimybę įsigyti žinomiausių prekinių ženklų dviračius;
  • Galėsite pasirinkti iš pateikto plataus asortimento, čia sau tinkamą variantą atras kiekvienas;
  • Mūsų dviračių parduotuvė jums padės suprasti kas yra tikra kokybė;
  • Čia sau tinkamą dviratį atras net patys mūsų patys mažiausi klientai;
  • Mes taip pat prekiaujame dviračių aksesuarais ir detalėmis.

Mūsų dviračiai yra paprasti ir patikimi skirti tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Mes su pagarba ir rimtai atsižvelgiame į kiekvieną klientą. Dviračiai Kaune yra tik nauji ir ilgaamžiški, todėl jūs tikrai nenusivilsite savo pasirinkimu. Nežinote kur ir kokį dviratį jums įsigyti mes jums padėsime išspręsti šią problemą.