dviraciu-parduotuveDviračių parduotuvė dažnai turi didesnį asortimentą kurį sudaro ne tik dviračiai. Tai gali būti ir įvairūs dviračių akseuarai. Viena iš didesnių dviračių aksesuarų grupių yra atšvaitai. Jie būna skirtingų rūšių. Pedalams atšvaitai gali būti prisukami, įstatomi. Dažniausiai jie būna geltoni. Dviračių parduotuvė pardavinėja ir Atšvaitus stipinams, dažniausiai geltonus. Taip pat yra atšvaitų prie bagažinės, tik šį kartą jie raudoni. Dviračių parduotuvė prekiauja ir galiniais atšvaitais po balneliu. Taip pat galite įsigyti ir lipdukus dviračiui, kurie atspindi šviesą. Jie būna įvairių rūšių.

 

Dviračių parduotuvė prekiauja ir liemenėmis. Jos būna įvairios, oranžinės, geltonos, su užrašais. Jos atspindi šviesą ir yra privalomas dviratininko atributas. Taip pat yra ir kitų aksesuarų: apyrankių su žibintu (fluorescensinių), veidrodėlių ant vairo kairės pusės. Šviesą atspindinčių kuprinių užvalkalų, vėliavėlių vaikiškams dviračiams. Taip pat būna ir atšvaitų juostelių. Jos būna skirtingos. Galite nusipirkti ir atšvaitų rutuliukų ant stipinų.

 

Dviračių parduotuvėse rasite ir šviesą atspindinčių kuprinių užvalkalų, su kišene ir liemenių. Galite nusipirkti ir papildomų ratukų dviračiams. Jie būna įvairių dydžių. Dar galima nusipirkti ir atramų kojoms. Asortimente yra ir bagažinių, kurios taip pat skirtingų kainų ir skirtingų dydžių. Svarbu išsirinkti pagal poreikius.

 

Labai reikalingas dalykas dviratininkui – dviračių gertuvė, jos yra skirtingų spalvų, su skirtingais ornamentais, todėl kainos taip pat skirtingos. Dažniausiai jos būna iš plastiko, turi apsaugą nuo dulkių, supakuotos higieniškoje plėvelėje. Gertuvei reikės ir laikiklio, kurie taip pat būna skirtingi, įvairių spalvų, formų ir dydžių.

 

Dviratininkams labai reikalingi kompiuteriai, kurie turi ne vieną funkciją. Būna komoiuterių, turinčių 8 funkcijas: greitį (esamą, vidutinį, maksimalų). Jie fiksuoja kelionės ir bendrą nuvažiuotą atstumą. Rodo kelionės laiką, laikrodį, skaičiuoja kalorijas. Jų taip pat būna skirtingų dydžių ir kainų. Taip pat skirtingų spalvų.

 

Dviračių parduotuvė prekiauja krepšiais. Jų būna kabinamų ant rėmo, ant vairo, po balneliu, net gi ant rėmo dvigubų. Įvairių spalvų ir dydžių. Žinoma nuo to priklauso ir kaina.

 

Galite nusipirkti tempimo jungčių, kėdučių. Jos būna skirtingų kainų ir skirtingų dydžių taip pat skirtingų spalvų. Taip pat galite nusipirkti ir krepšių telefonui ir laikiklių krepšeliui. Savaime suprantama, kad Jums prireiks ir pompos. Jų kainos įvairios, nuo 8 eurų. Taip pat galima nusipirkti ir priedų pompoms.

Dviračių parduotuvėje galite rasti ir purvasaugių. Jie naudojami kaip priekinio sparno pakaitalai, labai lengvai ir greitai be įrankių tvirtinami prie rėmo naudojant guminę prispaudimo juostą. Jie būna pagaminti iš plastiko/gumos. Įvairių matmenų.

 

Dviratininkams labai reikalinga priemonė yra dviračių skambutis, jie gali suteikti dviračiui papildomo šarmo. Galite rinktis paprastą, juodą arba skirtingų spalvų, arba net skirtingų formų. Būna net skambučių žvėriukų, norintiems į šį reikalą pažiūrėti itin linksmai.

 

Jei turite dviratį, žinote, kad jį riekia prižiūrėti. Tam skirtos diskinių hidraulinių stabdžių mineralinės alyvos ir skysčiai. Taip pat yra ir raktų grandinių valymui su priedais. Tepalų grandinei, tepalų guoliams. Įvairių tepalų nuriebalintojų ir plovimo priemonių. Galite nusipirkti įvairių valiklių.

 

Norint dvirati palikti viešoje vietoje kuriam laikui reikalingas užraktas. Jų būna įvairių, spalvas taip pat galima pasirinkti pagal savo nuožiūrą.

 

Galima nusipirkti tvirtų ir minkštų juostų ant vairo. Jos gaminamos iš mažo tankio EVA putų. Jų būna baltų, juodų, mėlynų, raudonų. Dviračių parduotuvė parduoda ir veidrodėlius bei veiksmo kameras. Jei važiuosite dviračiu, Jums reikės ir specialios aprangos, kurią taip pat galite įsigyti dviračių parduotuvėje.