Dviračiai

Dviračiai tai yra tokios transporto priemonės, kurios yra varomos žmogaus  kūno jėga, tai yra pati ekonomiškiausia transporto priemonė vasaros laikotarpiu.  Be to, dviratis tai sveikatai naudinga transporto priemonė. Dviratis gali pasižymėti labai gražia išvaizda.  Šis transportas yra ilgaamžiškas ir pakankamai retai sugenda, jei jis naudojamas kruopščiai. Taigi prasminga pasirinkti dviratį, kuris jums tarnaus nuo 10 iki 15 metų.  Taigi kokie parametrai yra svarbiausi, kai yra pasirenkamas dviratis?  Dviračio pasirinkimas tai yra sudėtingas procesas ir kuo labiau jūs į jį gilinsitės tuo daugiau jums iškils klausimų, kadangi jūs norėsite turėti ilgaamžišką ir patogią transporto priemonę ir  be to jūs norite nenukentėti finansiškai.  O jei jūs norite nupirkti savo dviratį vaikui, tokiu atveju jis taip pat turi efektyviai atrodyti.  Be to, yra pakankamai daug dviračių rūšių ir naujoko galva gali būti apkrauta. Pavyzdžiui, yra tokie dviračiai, kaip BMX, kalnų dviračiai, plentiniai dviračiai ir kita. Patys populiariausi  yra būtent plentiniai ir kalnų dviračiai.  gerai pagalvokite kur pirmiausia bus naudojamas dviratis, kadangi kalnų dviračio pasirinkimas labai priklauso nuo to, kokioje vietoje jūs važinėsite.  Kalnų dviratis tai yra jo padangos storis. Ir jokiu būdu neverta pirkti kalnų dviračio jei jūs planuojate važiuoti tik asfaltuotais keliais.  Tai yra visiškai beprasmiška, važiuojant asfaltu  geriausias pasirinkimas  gali būti plentinis dviratis. Pasakykite koks jūsų ūgis ir svoris, kadangi kalnų dviračio pasirinkimas nėra paprastas reikalas. Taip pat jums reikėtų  atkreipti dėmesį kaip veikia priekinis amortizatorius ar lengvai važiuos dviratis.

Taigi į kokias detales geriau atkreipti dėmesį, kai yra pasirenkami dviračiai?  visų pirma, jums reikėtų  atkreipti dėmesį į dviračio rėmą, tai yra pagrindų pagrindas ir vienintelė dviračio detalė, kurios panorėjus negalima pakeisti į šiuolaikiškesnę ir patogesnę. Pradžioje nuspręskite iš kokios medžiagos turi būti gaminamas rėmas.  Vidutinės klasės modelis dažniausiai gaminamas iš aliuminio, tai pakankamai sėkmingas pasirinkimas.  Jei šis dviratis jums atrodys per sunkus tokiu atveju atkreipkite dėmesį į karbono arba titano rėmą.  Tačiau atsižvelkite į tai, kad jie kainuos brangiau.  Jokiu būdu nepamirškite apie dviračio krūvį. Jei kartu su savimi planuojate vežti vaiką, kuris  bus specialiame krėsle, galima pasakyti, kad karbonas nėra tinkamas pasirinkimas.  Kalbant apie dviračius, kurie  skirti turistiniam važiavimui,  šie modeliai gaminami naudojant plieną, kad būtų užtikrinamas pakankamas tvirtumo lygis.  Taip pat nuspręskite kokia  bus jūsų dviračio paskirtis. Jis jums reikalingas pasivažinėjimams mieste,  užmiestyje ar jūs ketinate rimtai sportuoti. Kiekvienai užduočiai yra pritaikomas specialus rėmas.

Dviračiai turi būti pasirenkami įvertinant jų amortizatorius. Laimingiems miestų gyventojams, kurie gali mėgautis dviračių takeliais, gerais šaligatviais ir asfaltuotais keliais puikiais tiks  amortizatoriai, kurie  sumažina smūgius  važiuojant duobėmis.  Amortizatoriai šiuo atveju yra sumontuoti tik priekiniame rate.  Jei jūs planuojate reguliariai važiuoti duobėmis, per kelių policininkus, kurių aukštis 30 cm tokiu atveju jums  bus maloniau važiuoti su dviračiu, kuris turi  amortizatorius  ant abiejų ratų. Taip pat reikėtų įvertini dviračio stabdžius.  Naujokam ir mėgėjams puikiai tiks mechaninės rūšies V brake sistemos.  Stabdymas atliekamas su troso pagalba. Jei jūs labiau domina  ekstremalus važiavimo stilius, tokiu atveju verta pasikliauti hidrauliniais stabdžiais.  Tai yra pagrindiniai parametrai į kuriuos reikėtų atsižvelgti, kai pasirenkamas dviratis, kadangi nuo jų priklauso jūsų dviračio ilgaamžiškumas ir patogumas. Taip pat nepamirškite įsigyti papildomų aksesuarų tokių kaip šalmas, pirštinės ir kita.