dekoratyvinė kosmetikaFizinis grožis yra laikinas ir būtent dėl to jis taip vertinamas ir dedama ši tiek daug pastangų jį išsaugoti kuo ilgiau. Yra daugybė moterų, kurios persistengia naudodamos kosmetiką ir atrodo dar baisiau su makiažu nei be jo. Pasauliniai grožio kunkursai, madų šou, reklamos ir kiti šaltiniai vis kelia grožio standartus, kurie realiai yra nepasiekiami. Dali moterų nepagalvoja apie tai, kad modelių nuotraukos retušuojamos, jų lieknumas dažnai yra perdėtų dietų laikymasis, kartais net badavimas ir besaikis sportavimas. Moters standartai išvaizdai privalo keistis, nes kiekviena moteris yra graži, tereikia mokėti savo grožį parodyti. Kvaila bijoti išnešti šiukles nepasidažius ar išsivystyti kitokias psichologines bėdas. Pasakymas „be makiažo jaučiuosi tarsi nuoga“ byloja ne ką kitą kaip nepasitikėjimą savimi ir kitas bėdas. Dekoratyvinė kosmetika skirta ne maskuoti trūkumams, o pabrėžti privalumams. Skoningas ir saikingas makiažas gali kardinaliai pakeisti moters požiūrį į save.

Stovėdama priešais veidrodį moteris turi suvokti, kad natūralus grožis yra pats puikiausias dalykas! Moteris turi savaime jaustis graži, o dekoratyvinė kosmetika tik paryškina jau esamą grožį, bet ne kuria naują. Kol nemylėsime savęs, tol mūsų nepamils ir kiti. O jei norite būti tikros, kad graži ne tik jūsų išvaizda, bet ir vidus, kai renkates naują kosmetikos rūšį, patikrinkite, ar ji neatlieka bandymų su gyvūnais. Smurtas prieš gyvūnus ar kitoks jų žalojimas, žeminimas vien tam, kad būtų sukurtą dekoratyvinė kosmetika yra nedovanojamas. To toleruoti negalite ir jūs! Esama daugybė kompanijų, kurios nepropaguoja bandymų su gyvūnais ir saugo ne tik gyvūnus, bet ir gamtą bei jūsų sveikatą. Kaip jos tai daro? Galime atsakyti tvirtais argumentais. Kai dekoratyvinė kosmetika gaminama vien iš ekologiškų produktų, nėra tikimybės, kad ji bus kenksminga, vadinasi, nereikia jos testuoti su gyvūnais. Sintetinės medžiagos dekoratyvinėje kosmetikoje pakeistos į natūralių ingredientų naudojimą – pagrįstą augalų ir mineralų formulėmis.

Labai svarbu, kad kosmetikos gaminiuose nebūtų parabenų. Tikriausiai dažnai girdite, kad jie yra kenksmingi, bet ar žinote kodėl taip kalbama? Anksčiau manyta, kad parabenai sukelia vėžį, tačiau su šia išvada buvo paskubėta. Mokslininkai jau patvirtino, kad parabenai vėžio nesukelia, o tiesiog jau pažeistos vėžio ląstelės linkusios kaupti parabenus. Vis dėlto, BoHo linijos kosmetikoje nuspręsta parabenų nenaudoti. Kosmetika kuriama laboratorijose itin kruopščiai, nes ją naudoja begalės žmonių, taigi siekiama, kad nebūtų šalutinių efektų.

BoHo dekoratyvinė kosmetika gaminama Prancūzijoje, o Lietuvoje jos galima įsigyti iš partnerių, t. y., Biokosmetikos akademijoje (www.bio-kosmetika.lt). Biokosmetikos akademiją galite rasti Kaune ir Vilniuje. Ten bus visas prekių asortimentas; mažesni partneriai visoje Lietuvoje tiekia dalį prekių asortimento.

Dekoratyvinė kosmetika – tai labai didelė skirtingų grožio industrijos prekių kategorija. Į ją įeina: akių tušas, bronzinė pudra, skystas akių kontūras, akių šešėliai, lūpų dažai, blizgesiai, skaistalai ir kt. Visos šios priemonės BoHo linijoje yra ekologiškos, todėl jas gali vartoti net ir jautrią odą turintys asmenys. Kai dekoratyvinė kosmetika ant jūsų veido pabrėš grožį, galėsite pasitikėti savimi ir nebijosite būti užkalbintos einant gatve ar kavinėje. Drąsiau jausitės per darbo pokalbius, svarbius susitikimus, nes būsite pasitempusi, daili, elegantiška. Neabejokite, kad grožis – didelis ginklas ir jį naudodamos galite pasiekti aukštų rezultatų. Svarbiausia neperžengti savo orumo ribų ir dažytis saikingai. Jei pačios pasidažyti gražiai nepavyksta, internete rasite daug video pamokėlių ir kuris nors variantas tikrai jums patiks ir tiks.