celsisCelsis tai įmonė, kuri siekia ir rūpinasi jūsų geresniu gyvenimu. Mums yra svarbu, kad jūs galėtumėte gyventi šiltai, jaukiai ir patogiai. Juk kas jei ne mes tai gali padaryti. Celsis jūsų namų jaukumui ir šilumai užtikrinti parduoda namo inžinieres sistemas, eko sistemas (tai yra granuliniai katilai), židinius ir krosneles, vonios kambario ir virtuvės įrangą, tai yra santechnikos įranga, šildymo įranga ir kita. Taigi jūs tikrai nesunkiai galėsite rasti tai ko jums reikia.

Celsis prekiauja kokybiškomis žinomų gamintojų prekėmis, todėl jūs tikrai nenusivilsite, juk savaime suprantama, kad svarbiausias jūsų reikalavimas, kad prekė būtu kokybiškas ir ilgaamžiška, kadangi jūs tikrai nenorėsite mokėti du kartus. Be to, Celsis prekės gali pasigirti puikiu kainos ir kokybės santykiu, taigi sumokėdami galbūt ir nemažus pinigus jūs gausite tikrai kokybišką prekę savo namams, jums neteks permokėti.

Svarbiausios mūsų prekės, tai granuliniai katilai, kurie yra ekologiški ir ilgaamžiški, visa tai yra todėl, kad šie melsis katilai yra kūrenami medžio granulėmis. Taigi įsigydami tokį katilą jūs dar sutaupysite savo šildymo sąnaudas, juk medžio granulės tai šiuo metu viena iš ekonomiškiausių kuro rūšių. O kaip gi galima nepaminėti krosnelių ir židinių, kurie jums taps tikru atradimu, juk jau nuo labai senų laikų žmogus jaučia mistinę trauką ugniai, laužui ir tam nuostabiam garsui, kuris sklinda, kai kūrenasi laužas. Nesvarbu ar tai būtu krosnelė ar židinys, tačiau jis tikrai taps jūsų namų jaukumo simboliu aplink, kurį šaltais žiemos vakarais susiburs visa jūsų šeima arba galėsite ramiais vakarais spragsint liepsnoms gerti raudoną vyną ir džiaugsitės koks gi puikus yra tas gyvenimas.

Židiniai, krosnelės, jų priedai, granuliniai katilai, šildymo įranga, virtuvės ir vonios kambario įranga visa tai yra Celsis prekės, kurių dėka jūs galėsite gyventi šilčiau ir be jokių rūpesčių. Jūs klausiate kokiose Lietuvos mieštose yra Celsis? O šių parduotuvių yra visose Lietuvos regionuose. Šią parduotuvę jūs galėsite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje, Utenoje, Šilutėje. Kai pasilankysite Celsis parduotuvėje jūs pagaliau suprasite ką gi reiškia žodis šiluma.