Automobilių nuomaAutomobilių nuoma susidomėjusiam vairuotojui pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą automobilių nuomos Vilniuje paslaugas teikiančią įmonę. Nes, kaip bebūtų, ne visos jų yra patikimos: vienos gerbia savo klientus ir atsižvelgia net į mažiausius jų norus, kitos, tyliai sukčiaudamos, bando įtikti, tačiau turi užslėptų gudrybių. Jei neturite patikimų rekomendacijų, rinkitės kuo didesnę automobilių nuomos Vilniuje įmonę, kuri turi filialus kituose miestuose (galbūt tai bus naudinga, jei planuojate mašiną grąžinti kitur) ar šalyse, siūlo itin didelį mašinų pasirinkimą. Tokiose, beje, galima išsinuomoti mašiną visai už prieinamą kainą, tačiau tuo reikėtų pasirūpinti kuo anksčiau. Vertėtų atsiminti šią taisyklę: kuo mažiau mokėsite už automobilių nuomą, tuo, tikėtina, turėsite daugiau problemų su juo. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į įmonės darbo laiką: jei ji paslaugas teikia ištisą parą, gali būti, kad ir iškilus bet kokiai gedimo problemai, iš karto atsilieps į jūsų skambutį. Tačiau jei automobilis naktį kelyje sugestų, o tuo metu negalėtumėt prisiskambinti ir kreiptis pagalbos į automobilių nuoma Vilniuje užsiimančią įmonę pagalbos, neverta tokia ir pasitikėti. Nes bet koks pažadų nesilaikymas kaskart sukels vis daugiau problemų…

Nenustebkite, jei pavėlavę grąžinti automobilį nuomai vos valandą, bus paprašyta sumokėta už visą parą. Arba jei atiduosite automobilį ne su pilnu kuro baku, už trūkumą gali paprašyti sumokėti žymiai didesne kaina, nei mokama degalinėse. Kai kuriose automobilių nuomos Vilniuje įmonėse yra nustatytas nuvažiuojamų per parą kilometrų tarifas, tad už viršytą gali tekti primokėti, ko, galbūt, kitose įmonėse visai nereikėtų. Deja, tokios dažniausios automobilių nuomos Vilniuje taisyklės, į kurias neatkreipėte dėmesio pasirašydami sutartį arba tiesiog joje buvo apie tai „nutylėta“. Žinoma, nebūtina visą nuomos laikotarpį galvoti ir pergyventi, kad gali kažkas atsitikti, tačiau apsidrausti iš anksto vertėtų.

Nepatingėkite apžiūrėti iš automobilių nuomos ką tik gautą mašiną. Pažiūrėkite, kaip ji kuriasi, koks tepalų kiekis, atkreipkite dėmesį net į mažiausius vidaus ar išorės defektus. Visa tai turėtų būti apiforminta dokumentaliai, kad, grąžinant mašiną į automobilių nuomą, iš jūsų nebūtų pareikalauta sumokėti už tai, ko visai nesugadinote.

Išsinuomoti mašiną galite tam tikram laikui, tačiau kiekviena nuomos įmonė turi savo nustatytą minimalų laikotarpį. Jei pasikeičia planai ir jums mašinos prireiks ilgiau, būtina kuo greičiau apie tai pranešti į automobilių nuomos Vilniuje įmonę, kad netektų mokėti už ilgesnį laiką.