2 procentai2 procentai tai yra mūsų mokesčių dalis, kuriuos mes galime skirti ir paremti kokią nors viešąją  įstaigą ar fondą.  Tai yra pajamų mokestis, kuri  reikia panaudoti pagal paskirtį, kadangi priešingai jį paskirtys pati  valstybė ir jūs net nežinosite kur gi nutekėjo  jūsų mokesčiai, tai nebus teisinga.   2 procentų paramą gali skirti  tik tie žmonės, kurie dirba  ir gauna nuolatines pajamas. Taigi pasinaudokite savo teise  kažkam padėti.  Vienas iš geriausių pasirinkimų  šiais laikais tai yra skirti savo  2 procentus vaikams, kuriems yra reikalinga pagalba, kadangi vaikams yra reikalingi  rūbai, maistas ir kita pagalba.  Taip jūs padėsite tikrai ne vienam vaikui ir net asocialioms šeimoms. Jūsų 2 procentai padės net 3 vaikų dienos centrams, taip pat pagalba bus suteikta ne tik  vaikams, tačiau taip pat ir jų tėvams.  Kas yra  be jokių abejonių labai naudinga.  Jei jūs abejojate, kad ši parama gali būti naudinga, tokiu atveju verta tai išmesti iš galvos, kadangi jūs  savo 2 procentais padėsite tikrai ne vienam vaikui ir suteiksite teisę ir galimybę jiems  gyventi šiek tiek oriau.  Deja  šių organizacijų neriame valstybė taigi jūsų parama bus tikrai  labai naudinga ir bus tinkamai panaudota.

Jei jūs dar nežinote kaip gali būti  skiriami jūsų 2 procentai, tokiu atveju mes jums  galime suteikti visą informaciją, kuri jums yra būtina.   Ši procedūra  yra tikrai labai paprasta jums tik reikia užpildyto   prašymo formą, kurią galima rasti net internetiniame  puslapyje, ją tinkamai užpildyti ir išsiųsti mums. Vėl gi mūsų adresą jūs galite rasti internete.  Jums  tik reikia žinoti  savo asmens kodą,  vardą, pavardę ir  telefono numerį. Be to,  jums reikia žinoti gyvenamosios vietos adresą ir taip pat kokiai įmonei arba organizacijai  yra skiriami 2 procentai. Prašymai visada turi būti pateikti iki gegužės 1 dienos. Jei nors mes jums viską paaiškinome, tačiau jūs nelabai suprantate kaip turi būti užpildomas prašymas, tokiu atveju jūs visada galite kreiptis į mus. Jūsų 2 procentai, kurie gali būti skirti  vaikams yra neįkainojami prastomis sąlygomis gyvenantiems vaikams.  Žinoma, jie negalės jums pasakyti ačiū, tačiau  jie tikrai bus labai dėkingi.  Tapkite  atsakingos visuomenės dalimi.

Jei jūs kol kas dar neapsisprendėte kam   skirsite savo 2 procentus, tokiu atveju apgalvokite kam jūs juos skirsite, kadangi tai tikrai yra labai svarbu net neverta tuo abejoti ir  optimaliausias  pasirinkimas yra 2 procentai skirti vaikams.  Jei jūs rūpinsitės vaikais ir skirsite jiems 2 procentus jiems bus tikrai daug lengviau gyventi.  Jie to tikrai nepamirš, prisidėkite prie pagalbos vaikams ir jūs, kadangi tai yra jūsų teisė parodyti savo  gerą valią ir visuomeniškumą.  Vaikų dienos centrai  galės įsigyti įvairius  buitinius daiktus,  rūbus ir maistą. Atrodo, kad tai nėra dideli pinigai, tačiau jei mes būsime visuomeniški tokiu atveju gali susikaupti  didesnė pinigų suma ir viskas bus jaučiama.  Be kita ko jūs ir patys sau būsite dėkingi, kadangi  atliksite savo pareigą ir tapsite reikšminga  visuomenės dalimi.  Nedvejokite ir užpildykite blanką, kuris yra reikalingas  jei  jūs norite, kad 2 procentai atitektu  vaikų centrams ir vaikams.  Tai yra vertinga parama, taigi pasinaudokite jums suteikiama  galimybę ir racionaliai panaudokite savo 2 procentus, kurie bus naudingai investuoti, o ne paskęs  valstybės biudžete ir neaišku ar  atneš  naudą.